Jde to dolů :)

13. dubna 2016 v 16:33 | Lane |  Deník
Ahoj moji milí.
Konečně se mi daří shazovat kila! Přestala jsem kouřit a začala jsem běhat. Vzhledem k tomu, že se od dítěte netrhnu, musím chodit běhat se vým pětiletým synem. Takže nemůžu nijak extra trhat rekordy, ale myslím, že i tak je to dobré pro formu. Běh se synem se podobá indiánskému. Pokud nevíte, co to je, dočtete se zde http://behame.cz/111/pro-zacatecniky-kombinujte-beh-s-chuzi/

Taky se snažím posilovat a cvičit s Jillian Michaels. Podařilo se mi upravit jídelníček absolutně neskutečným způsobem. Musím se poplácat po zádech a říct, že jsem na sebe pyšná. Dodržuju poctivě vše, co jsem si stanovila a pomáhá mi i aplikace, kterou jsem si stáhla- RUNTASTIC.
Snažím se kromě běhu i hodně chodit a s pomocí Runtasticu se mi daří zlepšovat svoje výkony. Ono to člověka fakt donutí, když vidí, že před týdnem ušel trasu ze školky do práce (asi dva kilometry) za 22 minut a teď už za 19.
Cesta z práce do školky je skoro pořád do kopce. Když jsem kouřila, funěla jsem jako lokomotiva, ale teď se všechno zlepšuje- dýchání, kondice a i pocení se zmírňuje. Mám radost, protože právě nadměrné pocení mě nejvíc trápilo.

Jediné, co mě trápí teď je, že jsem dost unavená z práce- byla jsem dlouho na neschopence a ten návrat teď je opravdu těžký. Dneska jsem chtěla jít znovu se synem běhat, ale jsem tak šíleně unavená, že si asi jen zacvičím, pak si pustím Rosemary má děťátko a půjdu chrnět.

Kila jdou dolů pomalu, i přes veškerou snahu, ale nevěším hlavu. Pěstovala jsem si je roky, tak je jasné, že nezmizí přes noc. Hodně mi v hubnutí pomáhá skupina na FB: Fitness Motivation CZ a taky se občas koukám na pořad Vítejte v novém těle. Je to hodně inspirující, doporučuji si to někdy pustit.

No nic, rozloučím se. Za chvilku budu vařit nějakou rychlou večeři, vykoupu prcka a sebe a zalezu :)

Vaše Lane
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama