Nebudu vám lhát...

9. března 2016 v 10:49 | Lane |  Deník
Vůbec se mi nedaří.
Pokud jde o výzvu a celkově o cvičení, jsem na tom celkem dobře, ale ne tolik, jak bych chtěla. Ale s jídlem je to děs a hrůza. Připadám si absolutně neschopná. Moje žravost nezná mezí. Hlavně že mám plnou ledničku zdravého jídla, ovoce a zeleniny, ale láduju se jen bílým pečivem a sladkostma.
Je pravda, že když jsem ve stresu, jím hodně a teď je to fakt těžký, ale sakra... Vždyť je to jen jídlo, proč si od něj nechávám rozkazovat?
Musím se sebrat... Nemůžu pořád takhle jíst. Nechci pořád kynout. Chci být v lepší kondici, být zdravější a trochu k světu. Proč je tak těžké odolat jídlu, které člověka ničí a nijak mu neprospívají:
Na FaceBooku jsem členem několik skupin o zdravém jídle a cvičení. Občas tam někdo zveřejní svou fotku předtím a potom. Nedávno tam byla slečna, která se celá vešla do jedné své nohavice z kalhot, které nosila před třemi lety. Klaním se té slečně za to, jak je skvělá a dokázala se sebou bojovat.
Doufám, že i mně se podaří sebrat dostatečně na to, abych tu jednou mohla takovou fotku také zveřejnit.
Začínám uvažovat o psychologovi. Tohle přece není možný... Někde musí být problém. Já opravdu chci zhubnout, opravdu moc a snažím se, ale jídlo mě vždycky přemůže :(
Občas mám stav, kdy už se chci na celé hubnutí vykašlat, ale někde uvnitř vím, že to nesmím udělat. Pokud to nevzdám, pořád je šance, že se mi to jednou opravdu podaří.
Držte mi pěsti, musím zabrat ze všech sil a začít jídlu říkat NE.

Alespoň to cvičení mi celkem jde. Dřepuju podle plánu a už mě ani nebolí nohy jako na začátku. Je to zvláštní, dělám teď dřepů víc a celkově víc cvičím, ale už mě to tolik nebolí. První týden jsem myslela, že to nedám, ale už je to lepší.
No nic, budu končit, jdu si trochu protáhnout tělo a pak šup pro mrňouse do školky.

Vaše Lane
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama